ВИ ТРЕБА ОД привремен правен совет?
Прашај за правна помош

НАШИТЕ ПРАВИЛНИЦИ СЕ СПЕЦИЈАЛИСТИ ВО ДВД ЗАКОН

Проверено Јасно.

Проверено Лична и лесно достапна.

Проверено Вашите интереси на прво место.

Лесно достапен

Лесно достапен

Law & More е достапен од понеделник до петок
од 08:00 до 22:00 часот и за време на викендите од 09:00 до 17:00 часот

Добра и брза комуникација

Добра и брза комуникација

Нашите адвокати го слушаат вашиот случај и излегоа
со соодветен план за акција

Личен пристап

Личен пристап

Нашиот метод на работа гарантира дека 100% од нашите клиенти
ни препорачуваат и дека сме оценети во просек со 9.4

/
Привремен адвокат
/

Привремен правен совет

Потребно ви е адвокат во вашата компанија привремено? Осигурете се дека вашата компанија има доволно правна поддршка и повикајте го привремен адвокат од Law & More веднаш. Причината за ангажирање привремен адвокат е различна за секоја компанија. Може да биде дека имате промена во вашата компанија, болен вработен, сакате да се фатите за задоцнета работа или сакате да бидете сигурни дека еден проект оди добро. Сите видови на различни проблеми можат да бидат решени со ангажирање привремен адвокат од Law & More. Овие проблеми можат да предизвикаат вашата компанија да не работи максимално и тоа може да има негативни последици. Главната цел на ангажирање привремен адвокат е да се гарантира квалитетот на вашата компанија. Ова е можно затоа што тој или таа дава нов и свеж изглед на вашата компанија. Бидејќи адвокатот може и полесно да донесува независни одлуки, не мора да чекате долго за да направите избор.

Ангажирање привремен адвокат

Ние во Law & More верувајте дека е важно за возврат да настапите кога ќе ангажирате привремен адвокат. Затоа имаме адвокати со долгогодишно искуство кои имаат и специјализирано знаење на адвокат, за да можете веднаш да ги распоредите. На пример, дали сакате да започнете проект, планирате реорганизација или земате привремен одмор? Потоа јавете се во една од Law & Moreпривремени адвокати.

Слика на Максим Ходак

Максим Ходак

ПАРТНЕР / АДВОКАТ

maxim.hodak@lawandmore.nl

Зошто да ангажира привремен адвокат од Law & More?

знаење

Ниво на знаење

Привремените адвокати на Law & More се веќе на ниво на знаење.

Нема одложување

Нема одложување

Не заостанувајте во работата и ангажирајте привремен адвокат.

Правно знаење

Правно знаење

Нашите привремени адвокати имаат и знаење за адвокат.

тим

Веднаш распоредување

Надополнете ја задоцнетата работа бидејќи нашите привремени адвокати можат веднаш да бидат распоредени.

„Во воведниот разговор се дискутираше за јасен план за акција. Вклучен е и може да сочувствува со проблемот на клиентот“

Кога ангажирате адвокат привремена компанија, важно е овој адвокат да биде распореден на кратко време. Ние на Law & More се стремиме да обезбедиме нашите привремени адвокати за корпорации да бидат распоредени на кратко известување за вашата компанија, така што ќе можете да продолжите да работите без прекини. Адвокатите на Law & More ви помагаат во секојдневната правна постапка, но исто така се способни да извршите работа што се очекува од професионален адвокат. Понатаму, нашите специјалисти можат да работат заедно со вашиот правен оддел и со другите ваши внатрешни и надворешни советници, но тие исто така можат да одберат големи проекти во вашата компанија и да обезбедат независен совет. Дали ви треба привремен адвокат? Потоа, контактирајте со адвокатите на Law & More.

Што велат клиентите за нас

Адекватен пристап

Том Мевис беше вклучен во случајот во текот на целиот тек, и секое прашање од моја страна беше брзо и јасно одговорено од него. Сигурно ќе ја препорачам фирмата (и особено на Том Мевис) на пријателите, семејството и деловните соработници.

10
Мике
Hoogeloon

Нашите привремени адвокати се подготвени да ви помогнат:

канцеларија Law & More

Дали сакате да знаете што Law & More може да направи за вас како адвокатска канцеларија во Eindhoven Amsterdam?
Потоа, контактирајте нè по телефон +31 40 369 06 80 или испратете е-пошта на:
господин Том Меевис, застапник во Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
г-дин Максим Ходак, застапник на & Повеќе - maxim.hodak@lawandmore.nl

Поставки за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржини и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ги нашите Приватност
Law & More B.V.