ЦЕЛИ

Law & More надоместоци за својата работа наведените часови за час, што, меѓу другото, зависат од искуството на вработените и видот на случајот при што се земени предвид и следниве фактори:
  • Меѓународен карактер на случајот
  • Специјалистичко знаење / единствена експертиза / правна сложеност
  • Итност
  • Вид на компанија / клиент
Основни цени:
Соработник   € 175 - € 195
Виш соработник   € 195 - € 225
партнер   € 250 - € 275
Сите цени се без ДДВ со 21%. Стапките може да се менуваат на годишно ниво. Law & More е, во зависност од видот на задачата, подготвена да обезбеди проценка на вкупната цена, што може да резултира во понуда за фиксен надомест за извршената работа.

Што велат клиентите за нас

Адекватен пристап

Том Мевис беше вклучен во случајот во текот на целиот тек, и секое прашање од моја страна беше брзо и јасно одговорено од него. Сигурно ќе ја препорачам фирмата (и особено на Том Мевис) на пријателите, семејството и деловните соработници.

10
Мике
Hoogeloon

Слика на Том Меевис

Том Меевис

Управен партнер / застапник

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / застапник

Поставки за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржини и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ги нашите Приватност
Law & More B.V.