БАРАТЕ
ПРАВНА ФИРМА ВО ХОЛАНДИ?

НАШИТЕ ПРАВИЛНИЦИ СЕ СПЕЦИЈАЛИСТИ ВО ДВД ЗАКОН

Проверено Ние сме навикнати да работиме за локални и меѓународни клиенти.

Проверено Високо ниво на услуга за секој клиент, поединци, како и компании или институти.

Проверено Ние сме достапни. Исто така денес.

Деловни експертизи

Посебни вештачења

канцеларија Law & More СликатаНа кого се правниците Law & More?

Ние сме динамична холандска правна фирма со меѓународен карактер, специјализирана во разни области на холандското право. Ние зборуваме холандски, англиски, француски, германски, турски, руски и украински. Нашата фирма нуди услуги во голем број на области на закон за компании, влади, институции и поединци. Нашите клиенти доаѓаат од Холандија и од странство. Ние сме познати по нашиот посветен, достапен, управуван, бесмислен пристап.

Можете да се јавите Law & More за речиси сите работи за кои ви треба адвокат или правен советник.

• Вашите интереси се секогаш над нас;
• Ние сме директно пристапни;
• Именувања може да се направат по телефон (+ 31403690680 or + 31203697121), е-пошта (info@lawandmore.nl) или преку нашата онлајн алатка lawyerappointment.nl;
• Наплатуваме разумни стапки и работиме транспарентно;
• Имаме канцеларии во Eindhoven Amsterdam.

Дали вашето специфично прашање или ситуација не е на нашата веб-страница? Не двоумете се да не контактирате. Веројатно и ние можеме да ви помогнеме.

Слика на Том Меевис

Том Меевис

Управен партнер / застапник

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / застапник

Детали за контакт Eindhoven

адреса: De Zaale 11
Поштенски број: 5612 AJ Eindhoven
Земја: Холандија

Е-пошта: info@lawandmore.nl
Тел: + 31 40 369 06 80
Стопанска комора: 27313406

Детали за контакт Amsterdam

Адреса: Thomas R. Malthussstraat 1
Поштенски број: 1066 JR Amsterdam
Земја: Холандија

Е-пошта: info@lawandmore.nl
Тел: + 31 20 369 71 21
Стопанска комора: 27313406

Работно време

klantenvertellen-2022

Поставки за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржини и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ги нашите Приватност
Law & More B.V.