НАШИОТ ТИМ

Том Меевис

Управен партнер / застапник

Во рок од Law & More, Том се занимава со општа пракса. Тој е преговарач и парница на канцеларијата.

Максим Ходак

Партнер / застапник

Во рок од Law & More Максим се фокусира на сервисирање на клиенти од евроазиските пазари во Холандија во областа на холандското корпоративно право, холандското трговско право, меѓународното трговско право, корпоративните финансии и спојувања и аквизиции, поставување и управување со сложени меѓународни проекти и структури на данок / финансирање.
Во рок од Law & More, Руби е специјализирана за закон за договори, корпоративно право и корпоративни правни услуги. Таа исто така може да биде ангажирана како корпоративен адвокат за вашата компанија.
Во рок од Law & More, Ајлин главно работи во областа на личното и семејното право, законот за вработување и законот за миграција.

Севинц Хобен-Азизова

Правен советник

Во рок од Law & More, Севинц го поддржува тимот каде што е потребно и се занимава со разни правни прашања и изготвување (процедурални) документи. Освен холандски и англиски, Севинц зборува и руски, турски и азербејџански јазик.

Имаани Стегеман

Правен советник

Имаани Стегеман работи во рамките Law & More како правен советник. Таа ги поддржува адвокатите во изнаоѓање решенија за правни прашања и подготвување (парнични) документи.

Фариса Мохамедхоеин

Правен практикант

Фариса, студент од четврта година на HBO, работи како правен практикант во Law & More од август 2022 година. Таа ги поддржува своите колеги во средувањето на комплицираните правни прашања и изготвувањето (парични) документи.

Макс Мендор

Маркетинг Менаџер

 

Со својот широк спектар на технички вештини и знаење за организација и управување со компаниите, Макс е менаџер за медиуми и маркетинг Law & More.

 

Поставки за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржини и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ги нашите Приватност
Law & More B.V.