Ајлин Селамет

Ајлин Селамет

управувано - фокусирано на решението - чувство на одговорност

Ајлин Селамет е управувано лице со високо чувство на одговорност. Таа не може да издржи неоправдани ситуации и од таа причина е екстремно поттик да им помага на клиентите. Ајлин е исто така амбициозна. Нејзината цел е да му помогне на клиентот на најдобар можен начин, без да го изгуби вниманието на интересите на клиентот. Покрај тоа, таа е вклучена и пријателска. Таа смета дека е важно да се внимава на интересите на клиентите, користејќи личен пристап за клиентите да не се чувствуваат како „број“.

Во рок од Law & More, Ајлин главно работи во областа на личното и семејното право, законот за вработување и законот за миграција.

Во своето слободно време, Ајлин сака да оди на шопинг и да презема градски патувања. Таа исто така ужива да поминува време со семејството и пријателите и ужива да излегува на вечера.

Што велат клиентите за нас

Адекватен пристап

Том Мевис беше вклучен во случајот во текот на целиот тек, и секое прашање од моја страна беше брзо и јасно одговорено од него. Сигурно ќе ја препорачам фирмата (и особено на Том Мевис) на пријателите, семејството и деловните соработници.

10
Мике
Hoogeloon

Слика на Том Меевис

Том Меевис

Управен партнер / застапник

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / застапник

Поставки за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржини и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ги нашите Приватност
Law & More B.V.