Р. (РУБИ) ВАН КЕРСБЕРГЕН ДОО

Руби ван Керберген

надолу кон земјата - намерна - точна

Руби е приземна личност. Таа ќе се потруди да го донесе вашиот случај до успешно затворање. Таа гледа детали што другите не ги забележуваат. Во некои случаи, мал детал може да има големо влијание. Руби обожава предизвик и ја искористи можноста да се соочи со таков. Таа нема да избегнува комплицирани правни проблеми. Таа ќе стори се што е можно за да ви даде законски сигурен совет. Доверливоста и искреноста се од голема важност за Руби.

Во рок од Law & More, Руби е специјализирана за договорно право, корпоративно право и корпоративни правни услуги. Таа, исто така може да биде ангажирана како корпоративен адвокат за вашата компанија. Понатаму, Руби работи и во областа на миграциското право.

Во слободното време, Руби сака да поминува време со семејството и пријателите, по можност додека ужива добра храна и ужива да го научи шпанскиот јазик.

Што велат клиентите за нас

Адекватен пристап

Том Мевис беше вклучен во случајот во текот на целиот тек, и секое прашање од моја страна беше брзо и јасно одговорено од него. Сигурно ќе ја препорачам фирмата (и особено на Том Мевис) на пријателите, семејството и деловните соработници.

10
Мике
Hoogeloon

Слика на Том Меевис

Том Меевис

Управен партнер / застапник

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / застапник

Поставки за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржини и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ги нашите Приватност
Law & More B.V.