TGLM (TOM) MEEVIS LLM

Слика на Том Меевис

аналитички, стратешки и комуникативни

Услугата е од најголема важност за Том. Никогаш не треба да чекате долго за тој да одговори на е-пошта. За него е важен и добар однос со клиентот. Добра координација се прави со клиентот за тоа што се случува во контекст на задачата. Преку својот аналитички пристап, Том знае како правилно да процени правно сложена ситуација. Тој мисли многу стратешки за да постигне максимално решение за неговиот клиент. Ги зема предвид сите опции.

Во рок од Law & More, Том се занимава со општа пракса. Тој е преговарач и парница на канцеларијата.

Што велат клиентите за нас

Адекватен пристап

Том Мевис беше вклучен во случајот во текот на целиот тек, и секое прашање од моја страна беше брзо и јасно одговорено од него. Сигурно ќе ја препорачам фирмата (и особено на Том Мевис) на пријателите, семејството и деловните соработници.

10
Мике
Hoogeloon

Слика на Том Меевис

Том Меевис

Управен партнер / застапник

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / застапник

Поставки за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржини и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ги нашите Приватност
Law & More B.V.