ТРЕБА ДА СИ ПОМОГНЕТЕ СО ЕВРАЗИЈА & ЦИС ЦЕСТА?
КОНТАКТ LAW & MORE

НАШИТЕ ПРАВИЛНИЦИ СЕ СПЕЦИЈАЛИСТИ ВО ДВД ЗАКОН

Проверено Јасно.

Проверено Лична и лесно достапна.

Проверено Вашите интереси на прво место.

Лесно достапен

Лесно достапен

Law & More е достапен од понеделник до петок
од 08:00 до 22:00 часот и за време на викендите од 09:00 до 17:00 часот

Добра и брза комуникација

Добра и брза комуникација

Нашите адвокати го слушаат вашиот случај и излегоа
со соодветен план за акција

Личен пристап

Личен пристап

Нашиот метод на работа гарантира дека 100% од нашите клиенти
ни препорачуваат и дека сме оценети во просек со 9.4

/ /
Евроазија и ЗНД Биро
/

Евроазија и ЗНД Биро

Law & More поседува знаење и за евроазискиот пазар и за менталитетите на различните земји во рамките на Евроазија. Евроазија е термин за географската област што ја сочинуваат Европа и Азија. Им помагавме на многу клиенти од евроазиската област. Овие клиенти главно потекнуваат од Русија и ЗНД. Знаењето на овие пазари ги комбинираме со нашата експертиза за различните холандски и меѓународни јурисдикции. Преку оваа единствена комбинација ние сме во состојба да им обезбедиме целосна услуга на евроазиските бизниси и поединци.

Бизниси и поединци кои потекнуваат од Русија, Украина и ЗНД кои се активни во Холандија можат да сметаат на нашата помош која содржи правни и фискални совети. Имаме експертиза да советуваме за спојувања и превземања, трансакции со недвижнини и фискално и корпоративно структурирање на бизнисот.

Ако имате намера да оперирате на холандскиот пазар или Бенелукс, ние исто така може да ви обезбедиме правна помош. Law & More може да ве поддржи кога склучувате неколку видови договори или може да одредите која структура за основање е најпогодна за вас. Со секој аспект во процесот на воспоставување бизнис во Холандија, можете да сметате на правната помош на Law & More.

Слика на Том Меевис

Том Меевис

УПРАВЕН ПАРТНЕР / АДВОКАТ

tom.meevis@lawandmore.nl

"Law & More адвокати
се вклучени и можат да сочувствуваат
со проблемот на клиентот“

Без глупост менталитет

Ние сакаме креативно размислување и гледаме подалеку од правните аспекти на ситуацијата. Сè е за да се дојде до сржта на проблемот и да се справи со него во одредена материја. Поради нашиот бесмислен менталитет и долгогодишно искуство, нашите клиенти можат да сметаат на лична и ефикасна правна поддршка.

Што велат клиентите за нас

Адекватен пристап

Том Мевис беше вклучен во случајот во текот на целиот тек, и секое прашање од моја страна беше брзо и јасно одговорено од него. Сигурно ќе ја препорачам фирмата (и особено на Том Мевис) на пријателите, семејството и деловните соработници.

10
Мике
Hoogeloon

Нашите адвокати за Евразија и ЗНД се подготвени да ви помогнат:

канцеларија Law & More Фото

Дали сакате да знаете што Law & More може да направи за вас како адвокатска канцеларија во Eindhoven Amsterdam?
Потоа, контактирајте нè по телефон +31 40 369 06 80 или испратете е-пошта на:
господин Том Меевис, застапник во Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
г-дин Максим Ходак, застапник на & Повеќе - maxim.hodak@lawandmore.nl

Поставки за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржини и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ги нашите Приватност
Law & More B.V.