[vc_row full_width=”stretch_row” parallax=”content-moving” parallax_image=”6991″ css_animation=”fadeIn” bg_type=”bg_color” ult_hide_row=”ult_hide_row_value” ult_hide_hide_row_value” ult_hidescreenetop=large_row ” ult_hide_row_tablet=”таблет” ult_hide_row_tablet_small =”xs_tablet” ult_hide_row_mobile=”mobile” ult_hide_row_mobile_large=”xl_mobile” css=”.vc_custom_1582546831514{маргина-врв: -60px !important;padding-top:bimportantx105pxding! color_value=” #f90f2f2″][vc_column css_animation=”fadeIn” css=”.vc_custom_2{padding-left: 1548336467608px !important;}”][vc_column_text]Можете да поднесете барање за онлајн формулар за апликација Scan S. Откако ќе го добиеме барањето, ќе ве контактираме по телефон. По заеднички договор и потпишување на договорот за доделување, ќе започнеме со Скенирање на случај.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” bg_type=”bg_color” ult_hide_row=”ult_hide_row_value” ult_hide_row_mobile=”mobile” ult_hide_lar_ge 1582546823705{маргина-врв: - 30 стр. 40 px !important;}”][vc_wp_text]

[caldera_form id=”CF5e7361cfd0cef”]

[/vc_wp_text][/vc_column][/vc_row]

Law & More