КОНТАКТ LAW & MORE
НАШИТЕ ПРАВИЛНИЦИ се на ВАШАТА УСЛУГА

Детали за контакт Eindhoven

адреса: De Zaale 11
Поштенски број: 5612 AJ Eindhoven
Земја: Холандија

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]
Тел: + 31 40 369 06 80
Стопанска комора: 27313406

Детали за контакт Amsterdam

Адреса: Thomas R. Malthussstraat 1
Поштенски број: 1066 JR Amsterdam
Земја: Холандија

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]
Тел: + 31 20 369 71 21
Стопанска комора: 27313406

Ние сме динамична правна фирма со меѓународен карактер. Ние зборуваме холандски, англиски, француски, германски, турски, руски и украински. Нашата фирма нуди услуги во голем број на области на закон за компании, влади, институции и поединци. Нашите клиенти доаѓаат од Холандија и од странство. Ние сме познати по нашиот посветен, достапен, управуван, бесмислен пристап.

Работно време

klantenvertellen-2022

Слика на Том Меевис

Том Меевис

Управен партнер / застапник

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / застапник

Поставки за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржини и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ги нашите Приватност
Law & More B.V.