БЛАГОДАРАМ ЗА КОНТАКТИРАЕ LAW & MORE
КАКО СЕКО СО МОНА МО WEЕ ENDЕ ИСПРАВУВАМЕ

Кога ќе изберете Law & More ќе се одлучите за адвокатска фирма водена од резултати

Law & More е динамична мултидисциплинарна холандска адвокатска фирма и даночно советување специјализирана за холандско корпоративно, комерцијално и даночно право и е со седиште во Eindhoven Amsterdam.

Со својата корпоративна и даночна позадина, Law & More комбинира знаење на голема корпоративна и даночна советодавна фирма со внимание на детали и прилагодена услуга што би очекувале за бутик фирма. Ние сме навистина меѓународни во однос на обемот и природата на нашите услуги и работиме за низа софистицирани холандски и меѓународни клиенти, од корпорации и институции до поединци.

Law & More има на располагање посветен тим на повеќејазични адвокати и даночни советници со длабинско знаење од областа на холандското законодавство за договори, холандското законодавство за корпорации, холандското даночно право, холандското право за вработување и меѓународното право на сопственост. Фирмата е исто така специјализирана за даночно ефикасно структурирање на средства и активности, холандско законодавство за енергетика, холандско финансиско право и трансакции со недвижнини.

Што велат клиентите за нас

Адекватен пристап

Том Мевис беше вклучен во случајот во текот на целиот тек, и секое прашање од моја страна беше брзо и јасно одговорено од него. Сигурно ќе ја препорачам фирмата (и особено на Том Мевис) на пријателите, семејството и деловните соработници.

10
Мике
Hoogeloon

Слика на Том Меевис

Том Меевис

Управен партнер / застапник

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / застапник

Дали сакате да знаете што Law & More може да направи за вас како адвокатска канцеларија во Eindhoven Amsterdam?
Потоа, контактирајте нè по телефон +31 40 369 06 80 или испратете е-пошта на:
господин Том Меевис, застапник во Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
г-дин Максим Ходак, застапник на & Повеќе - maxim.hodak@lawandmore.nl

Поставки за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржини и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ги нашите Приватност
Law & More B.V.