НАШИОТ ТИМ

Том Меевис

Управен партнер / застапник

Во рок од Law & More, Том се занимава со општа пракса. Тој е преговарач и парница на канцеларијата.

Максим Ходак

Партнер / застапник

Во рок од Law & More Максим се фокусира на сервисирање на клиенти од евроазиските пазари во Холандија во областа на холандското корпоративно право, холандското трговско право, меѓународното трговско право, корпоративните финансии и спојувања и аквизиции, поставување и управување со сложени меѓународни проекти и структури на данок / финансирање.
Во рок од Law & More, Руби е специјализирана за закон за договори, корпоративно право и корпоративни правни услуги. Таа исто така може да биде ангажирана како корпоративен адвокат за вашата компанија.
Во рок од Law & More, Ајлин главно работи во областа на личното и семејното право, законот за вработување и законот за миграција.

Севинц Хобен-Азизова

Правен советник

Во рок од Law & More, Севинц го поддржува тимот каде што е потребно и се занимава со разни правни прашања и изготвување (процедурални) документи. Освен холандски и англиски, Севинц зборува и руски, турски и азербејџански јазик.

Макс Мендор

Маркетинг Менаџер

 

Макс Мендор, вешт експерт со сеопфатен опсег на технички способности, има длабоко разбирање за организацијата и управувањето на компанијата. Како менаџер за медиуми и маркетинг во Law & More, тој игра клучна улога во подобрувањето на видливоста и угледот на фирмата. Со неговата посветеност да остане актуелен на трендовите во индустријата и да користи врвни стратегии, експертизата на Макс беше клучна во поттикнувањето на растот и успехот на фирмата.

Поставки за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржини и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ги нашите Приватност
Law & More B.V.