приватни клиенти

Како приватна личност, можете да стапите во контакт со законот на различни начини. Law & More им помага на приватните клиенти во различни области на правото. Имаме експертиза од областа на:

Без разлика дали станува збор за комплициран развод, добивање дозвола за престој, договори за вработување и отпуштање или заштита на вашите лични податоци, нашите специјалисти се таму за вас и го бараат најдобриот начин за постигнување на вашата цел.

Како прво, ја анализираме вашата состојба и заедно со вас ги утврдуваме тактиките и трасата што ќе ја следиме. Разговараме за надоместоците што ги наплатуваме и донесуваме јасни договори за ова. Ние придаваме голема вредност на добрата и јасна комуникација со нашите клиенти и затоа секогаш брзо реагираме и вклучени сме во вашиот случај. Нашиот пристап е личен, директен и ориентиран кон резултатите. Кратки, јасни линии меѓу адвокатот и клиентот се секако за нас.

Дали имате правен проблем и дали ви треба помош од специјалист? Не двоумете се да не контактирате. Среќни сме и подготвени да ви дадеме совет, да ви помогнеме во преговорите и, доколку е потребно, да ве претставуваме во правна постапка.

Што велат клиентите за нас

Адекватен пристап

Том Мевис беше вклучен во случајот во текот на целиот тек, и секое прашање од моја страна беше брзо и јасно одговорено од него. Сигурно ќе ја препорачам фирмата (и особено на Том Мевис) на пријателите, семејството и деловните соработници.

10
Мике
Hoogeloon

Слика на Том Меевис

Том Меевис

Управен партнер / застапник

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / застапник

Поставки за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржини и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ги нашите Приватност
Law & More B.V.