Имаани Стегеман

Имани СтегеманПогледнете ја сликата на Имани Стегеман

Имаани Стегеман работи во рамките Law & More како правен советник. Таа ги поддржува адвокатите во изнаоѓање решенија за правни прашања и подготвување (парнични) документи.

Имани се карактеризира со силно чувство за правда, кое е и нејзина движечка сила. Затоа, таа прави се што е во нејзина моќ за да го извлече најдоброто за клиентот. Нејзините аналитички вештини и пристапот ориентиран кон решенија ни се добро овде.

Во слободното време, Имаани често може да се најде во теретана или во студио за танцување. Таа, исто така, ужива да поминува време со пријателите и семејството и е заинтересирана за различни јазици и култури.

Што велат клиентите за нас

Адекватен пристап

Том Мевис беше вклучен во случајот во текот на целиот тек, и секое прашање од моја страна беше брзо и јасно одговорено од него. Сигурно ќе ја препорачам фирмата (и особено на Том Мевис) на пријателите, семејството и деловните соработници.

10
Мике
Hoogeloon

Слика на Том Меевис

Том Меевис

Управен партнер / застапник

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / застапник

Поставки за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржини и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ги нашите Приватност
Law & More B.V.