Фариса Мохамедхоеин

Сликата на Фариса Мохамедхоеин

Фариса, студент од четврта година на HBO, работи како правен практикант во Law & More од август 2022 година. Таа ги поддржува своите колеги во средувањето на комплицираните правни прашања и изготвувањето (парични) документи. Воден студент, таа е посветена на креативно постигнување на најдобри резултати Law & Moreклиенти.

Во слободното време, таа ужива да се среќава со семејството и пријателите и да свири на пијано и гитара.

Што велат клиентите за нас

Адекватен пристап

Том Мевис беше вклучен во случајот во текот на целиот тек, и секое прашање од моја страна беше брзо и јасно одговорено од него. Сигурно ќе ја препорачам фирмата (и особено на Том Мевис) на пријателите, семејството и деловните соработници.

10
Мике
Hoogeloon

Слика на Том Меевис

Том Меевис

Управен партнер / застапник

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / застапник

Поставки за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржини и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ги нашите Приватност
Law & More B.V.